Antal artiklar: 0 st Värde: 0 kr

Produkter

Ingen produkt har lagts i varukorgen.

Utbildningar

Ingen kurs har lagts i varukorgen.
Pris exkl. moms: 0 kr
Inkl. moms: 0 kr

Contact

Kontakta oss direkt eller ring 054-400 11 90

Image CAPTCHA
Skriv in de siffror/bokstäver som du ser ovan i rutan.

Vad händer sen?

  • Ditt ärende behandlas direkt och någon av våra medarbetare kommer att kontakta dig senast följande arbetsdag.
  • Vi bokar in ett personligt möte med dig om du är intresserad av våra tjänster.

Helt säkert!

  • Vi garanterar att dina kontaktuppgifter inte lämnas ut till tredje part.

Vår personal

Joakim Nielsen – Managing Director

Joakim Nielsen VDE-post: joakim.nielsen@dgm.se

 



 

 

Kerstin Hultberg – Controller

E-post: kerstin@dgm.se
Mobil: 0709-38 87 91
 



 

 

Mats Larsson – Sales & Marketing Manager / Safety Advisor

E-post: mats@dgm.se
Mobil: 0701-40 05 29
 



 

 

Joakim Johansson – Security Manager / Operations supervisor / Safety Advisor

E-post: joakim.johansson@dgm.se
Mobil: 0706-30 83 97
 



 

 

Milka Larsson - Safety Advisor / Instructor

E-post: milka@dgm.se
Mobil: 0766-26 59 60
 



 

 

Patrick Björkman  - Safety Advisor / Instructor

E-post: patrick@dgm.se
Mobil: 0733-42 05 45
 



 

 

Östen Andersson - Safety Advisor / Instructor

E-post: osten@dgm.se
Mobil: 0723-62 25 79
 



 

 

Christer Fallenbrink - Safety Advisor / Instructor

E-post: christer@dgm.se
Mobil: 0709-58 95 94
 



 

 

Olivia Nambi – Operations Arlanda

E-post: olivia@dgm.se
Telefon: 08-410 200 43

 

Mire Bojcic – Operations Arlanda

E-post: mire@dgm.se
Telefon: 08-410 200 43
 


Tobias Nilsson – Operations Arlanda

E-post: tobias@dgm.se
Telefon: 08-410 200 43
Mobil: 0733-45 91 49
 



 

 

Daniel T Eriksson– Operations Arlanda

E-post: daniel.t@dgm.se
Telefon: 08-410 200 43
Mobil:
 



 

 

Joacim Bergman – Operations Manager Landvetter

E-post: joacim.bergman@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
Mobil: 0723-62 25 81



 

 

Jimmie Bragin – Operations Landvetter

E-post: jimmie@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
 



 

 

David Mattsson – Operations Landvetter

E-post: david@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
 



 

 

Susanne Högström – Operations Landvetter

E-post: susanne@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
 



 

 

Jörgen Vinblad – Operations Landvetter

E-post: jorgen@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
 



 

 

Robin Albert – Operations Landvetter

E-post: robin@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00
 



 

 

Jonathan Bergman – Operations Landvetter

E-post: jonathan@dgm.se
Telefon: 031-94 79 00



 

 

 

Kontakta oss

Behöver du hjälp?
Ring oss direkt!

054-400 11 90